Dobročinné korčuľovanie v Komárne

Mládežnícka organizácia IUVEN aj tento rok zorganizuje večerné korčuľovanie, síce trošku neskôr, ale predsa. Na základe úspešných akcií z predošlých rokov sme sa rozhodli tento rok spojiť tohtoročné večerné korčuľovanie s dobročinnou zbierkou. Rozhodli sme sa venovať vyzbieranú sumu na liečebné náklady pre Žofiu Baják, ktorá napriek jej mladému veku bohužiaľ bojuje so zákerným nádorovým ochorením.
Pred dvomi rokmi diagnostikovali u Žofií mozgový nádor. V priebehu posledných dvoch rokov absolvovala niekoľko operácií, chemoterapiu a transplantáciu buniek. Napriek jej zlepšujúcemu sa zdravotnému stavu ešte vždy musí byť pod dohľadom lekárov, absolvovať náročnú liečbu, kontroly a vyšetrenia ako MRI.
Táto liečba, vyšetrenia a kontroly sú finančne veľmi náročné a práve preto by sme chceli čo i len s malou finančnou čiastkou podporiť Žofiu v tejto ťažkej životnej situácií.

Na dobročinné korčuľovanie je vstup bezplatný, takisto ako aj v predchádzajúcich rokov každého pozývame na pohár vareného vína alebo čaju. Počas korčuľovania bude možnosť zakúpenia tomboly od našej peknej pomocníčky, minimálna cena bude 1 euro. Keďže výťažok z tomboly poputuje v plnej výške na liečebné náklady Žofie, je na vašom uvážení akou sumou podporíte túto zbierku v závislosti od vašich finančných možností.

Samozrejme na konci budeme žrebovať z tých ktorí si zakúpili tombolu. Našou hlavnou výhrou je VSTUP PRE DVE OSOBY DO WELLENSS HOTEL PATINCE****.

Každého srdečne očakávame v sobotu na klzisku. Pomôžte Nám s zdieľaním, aby Nás bolo čo najviac !
Podporme uzdravenie Žofie!
Naši sponzori : Bastrnák Tibor – poslanec národnej rady SR, Wellness Hotel Patince****, KEMAR